Betist Para Çekme

Tıkla, Betist’e Ulaş!

Betist para çekme seçenekleri, limit, sorun ve süreleri için yazımıza bakabilir, çekimler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz! Firma günümüzün önde gelen isimleri arasına girmeyi başarabilmiştir. Burada sorulan tek soru nasıl olduğudur. Müşteri yanlısı olması ve yorumları ön planda tutan firma gerekli iyileştirmeleri kullanıcısından aldığı yorumlara göre şekillendirmektedir. Lisansı sayesinde problem yaşamayacağınız tek adrestir.

Yaklaşık 5 yıldır profesyonel kadrosuyla hizmet veren Betist bahis şirketi son derece kolay ve hızlı aşamalarla işlerinizi halletmenizi sağlar. Birbirinden zengin oyunların kazancıyla bonusların birleştiği bir kesişim noktası haline gelen kasanız büyük miktarlarla sizleri çekme işlemine yönlendirecektir. Fakat bunun için para çekim talebi oluşturmanız gerekmektedir. Burada yer alan formu dikkatlice ve doğru biçimde doldurmanız oldukça önemlidir.

Betist Para Çekme Limiti

Hesabınıza paralarınızı aktarmak isteyenlerin akıllarına gelen Betist para çekme limiti ne kadardır sorusuna limitleri minimum 20TL tutarak vermektedir. Her kullanıcı ihtiyaçları olduğu anda biriken her kazancını çekebilmek ister fakat şirketin sunduğu yöntemler ile arasında anlaşmalı olarak belirlediği tutarlar bulunmaktadır. Bu yöntemlerin limitleriyle denk veya fazla olmadığı takdirde işlem gerçekleşmemektedir. Çekim talebi gönderirken dikkat edilmesi gereken kısımlardan biri olmaktadır.

Çeşitli firmalar tarafından incelenerek güvenilirliği tespit edilen Betist üye olanlara verilen çekme yöntemleri bir nimet haline gelmektedir. Şirketin kullanıcılarına sunduğu para seçenekleri listelemek gerekirse:

  • Havale
  • Paykasa
  • Astropay
  • EcoPayz
  • Bitcoin
  • Papara
  • Jeton Cüzdan şeklinde oluşmaktadır.

En düşük tutar 20 TL şeklinde belirlenip ne zaman ihtiyacınız olursa ekebilirsiniz. Çekim sürecinde ilerlerken minimum tutarların Cepbank ve Ecopayz yöntemlerinde olduğu görülmektedir.

Betist Para Çekme Sorunu

Avantajlı paketleriyle hizmet veren Betist para çekme sorunlarının olmadığını söylemek yalan olacaktır. Fakat bu sorunlar şirketten değil kullanıcıdan ötürü gelmektedir. Çekim taleplerinde limitle denk veya fazla tutar girilmediğinde mutlaka sorun yaşanacaktır. Bu yüzden kendinize uygun olanı seçmelisiniz. Ayrıca talep gönderici hesap sahte kişisel bilgilere sahipse şirket buna engel olacak ve süresiz biçimde hesabını kapatabilecektir.

Betist Para Çekme Şikayet

Finansal işlemlerin en yoğun ve kaliteli ortama büründüğü Betist para çekme konusunda şikayetlere maruz kalabilmektedir. Curacao lisansına ve alt yapı hizmetlerine son derece bağlı kalan şirket hatasız biçimde ilerlemektedir. Fakat çevrim şartlarının okunmaması, sahte hesap bilgilerine sahip olunması gibi durumlarda şirketin hesabınızı incelemeye alması oldukça normaldir. Bu sebepten dolayı şikayette bulunmak oldukça yersiz olacaktır. Ayrıca canlı destek hizmeti sayesinde kullanıcılar problemlerini dile getirebilir, çözülmeye müsait bir konu varsa anında çözülecektir.

error: Content is protected !!